Kosmetyki do Body Wrapping i zabieg na piękną skórę

brzuch owinięty folią

Body wrapping, kosmetyki oraz świadoma pielęgnacja całego ciała, wpływa na znaczną poprawę wyglądu. Efektywna redukcja cellulitu i ujędrnianie skóry to jedne z rezultatów jakie pozwalają osiągnąć wzmożone wysiłki i starania. Istnieje wiele domowych sposobów, będących doskonałą alternatywą dla profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

» Read more

Łupież pstry – metody na leczenie i łagodzenie objawów

bardzo zdrowa skóra

Łupież pstry – leczenie, łagodzenie objawów i życie z tą chorobą bez interwencji lekarskiej mogą być bardzo uciążliwe. Osoby zmagające się z tą chorobą wiedzą, jak bardzo męcząca i dokuczliwa. Zakażenie grzybami drożdżopodobnymi może również dotykać skóry głowy, ale najczęściej dotyka pleców, klatki piersiowej i ramion. Leczenie łupieżu pstrego nie jest proste, jednak nie można wykluczyć tego procesu, ponieważ może mieć to trwałe skutki dla naszego ciała.

» Read more

Popękane naczynka na nogach – na jaki zabieg się zdecydować?

piękne nogi

Popękane naczynka na nogach czyli inaczej pajączki to tzw. wenulektazje, tworzące się w obrębie nóg całe siateczki rozszerzonych i popękanych naczyń krwionośnych.

» Read more


Zmarszczki pod oczami – zabiegi

zabieg na zmarszczki pod oczami

U każdego człowieka niezależnie od jego płci pojawiają się zmarszczki pod oczami. Jest to naturalna kolej rzeczy. U jednych zmarszczki w okół oczu pojawiają się szybciej, a u innych później. Jednak każdego człowieka to czeka i przychodzi w różnym momencie życia. W takiej sytuacji zastanawiamy się jak zlikwidować zmarszczki pod oczami.

» Read more

Trycholog – dowiedz się co robi na utratę włosów

Łysienie androgenowe

Utrata włosów jest naturalnym procesem fizjologicznym. Dziennie człowiek tarci około 100 włosów, które z czasem odrastają. Kiedy jednak ilość wypadniętych dziennie włosów znacznie przekracza tę granicę, fizjologia zamienia się w patologię. Niestety, coraz więcej społeczeństwa uskarża się na nadmierne wypadnie włosów, a nawet łysienie całkowite. Choć problem, w znacznym stopniu dotyka mężczyzn, to i kobiety coraz częściej zadają sobie pytanie jak wzmocnić włosy by zahamować nadmierną ich utratę.

» Read more

Trycholog – poznaj eksperta od chorób włosów

Zakola we włosach

Trycholog jest specjalistą, który zajmuje się badaniem skóry głowy i włosów. Jego zadaniem jest analiza w jakim stanie jest skóra głowy, co się dzieje z cebulkami włosów, czy występują jakieś schorzenia związane ze skórą głowy. Ponadto trycholog pomoże ustalić przyczynę wypadania włosów czy też dobrać odpowiednią pielęgnację skóry głowy jak i włosów.

» Read more

Botoks na nadpotliwość?

ostrzykiwanie pachy na nadpotliwość

Każdy człowiek naturalnie się poci. Jest to fizjologiczny mechanizm chłodzenia organizmu, jednak w pewnych przypadkach produkujemy zbyt dużą ilość potu. Nadpotliwość, czyli hiperhydroza, może być miejscowa, dotycząca pach, stóp, dłoni i czoła, lub uogólniona, dotycząca całego ciała.

» Read more

Zabiegi niwelujące przebarwienia

skóra z przebarwieniami

Dzięki kosmetologii estetycznej można nawiązać walkę z przebarwieniami, które pojawiają się na ludzkiej skórze. Zmiany pigmentacyjne są bardzo uciążliwe dla wielu osób, dlatego warto zdecydować się na sprawdzone zabiegi, które polecane są osobom borykającym się z takimi problemami, które nie są w stanie usunąć przebarwień z własnej skóry domowymi metodami.

» Read more

1 2