Zabiegi niwelujące przebarwienia

skóra z przebarwieniami

Dzięki kosmetologii estetycznej można nawiązać walkę z przebarwieniami, które pojawiają się na ludzkiej skórze. Zmiany pigmentacyjne są bardzo uciążliwe dla wielu osób, dlatego warto zdecydować się na sprawdzone zabiegi, które polecane są osobom borykającym się z takimi problemami, które nie są w stanie usunąć przebarwień z własnej skóry domowymi metodami.

Dermapen/Mezopen

Usuwanie przebarwień może odbywać się na wiele sposobów. Jednym z polecanych zabiegów jest Dermapen/Mezopen. Specjalne urządzenie kształtem przypominające długopis jest odpowiedzialne za wprowadzenie aktywnych składników wgłąb skóry. Dzięki temu skóra się rozjaśni i nie pozostaną żadne niepokojące ślady po przebarwieniach.

Usuwanie przebarwień skóry – Harmony XL

Usuwanie przebarwień skóry może odbywać się również przy pomocy lasera. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zabieg Harmony XL. Laser przenika wgłąb skóry, oczywiście w stu procentach bezpiecznie. W ten sposób przebarwienia są skutecznie niwelowane, dlatego usuwanie przebarwień laserem jest polecaną opcją dla wszystkich osób, które zmagają się z nimi od dłuższego czasu.

Retix C

Usuwanie piegów można zrealizować za pomocą zabiegu Retix C. Wykorzystywane są w tym przypadku specjalne kwasy, np. migdałowy lub salicylowy, dzięki którym wszelkie plamy oraz piegi znikają i można się ich pozbyć raz na zawsze. Zabieg działa na zasadzie peelingu chemicznego. Usuwanie plam w tym przypadku jest błyskawiczne i bardzo skuteczne. Każda osoba może tym samym cieszyć się atrakcyjniejszą i bardziej estetyczną skórą.

Laserowe usuwanie przebarwień – Emerge

Kolejną opcją dla zainteresowanych pacjentów jest zabieg Emerge. Również w tym przypadku wykorzystuje się działanie lasera, który bezpiecznie wnika wewnątrz skóry, na której odnotowuje się liczne przebarwienia. Cały zabieg nie trwa długo, jest całkowicie bezbolesny dla każdego z pacjentów. Następuje na jego skutek trwała przebudowa tkanek, które są regenerowane. Przebarwienia stają się w ten sposób dużo mniej widoczne, a z czasem całkowicie znikają z powierzchni skóry. Laserowe usuwanie przebarwień jest zabiegiem bardzo korzystnym dla osób, które chcą odzyskać atrakcyjniejszą skórę i poprawić własne samopoczucie, pozbywając się jednocześnie wszelkich kompleksów.

Peeling chemiczny

Usuwanie przebarwień na twarzy można też wykonać przy pomocy następujących kwasów:

  • salicylowego,
  • glikolowego,
  • migdałowego,
  • pirogronowego.

Jest to bardzo ciekawa opcja dla osób, które cenią sobie peelingi. Taki peeling chemiczny jest bardzo skutecznym działaniem, dlatego też warto zdecydować się na jego wykorzystanie. Kwasy przenikają oczywiście wgłąb skóry, dzięki czemu staje się ona gładsza, ale też atrakcyjniejsza, ponieważ znikają z niej plamy. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku dokładne rozsmarowanie peelingu z wykorzystaniem kwasów na skórze, która pokryta jest przebarwieniami. Profesjonaliści zajmą się tym jednak optymalnie, więc efekty końcowe takiego zabiegu są dla wszystkich zainteresowanych osób zachwycające.

Jeżeli interesuje cię rejestracja na profesjonalny zabieg likwidujący przebarwienia, skontaktuj się z wybranymi ekspertami.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 5