Depilacja laserem w Gdyni: nowoczesny sposób na gładką skórę!

Depilacja laserowa łydek i ud - Laser Vectus

Jesteś mężczyzną, czy kobietą? Spędzasz wakacje nad morzem czy w górach? Jesteś w związku, czy tylko o nim marzysz? To wszystko nie ma znaczenia, gdy potrzebujesz akceptacji swojego ciała i dbasz o jego należytą higienę oraz zdrowie. Sposobów depilacji jest wiele ale warto pomyśleć, czy nie zdecydować się na sposób, który pozwoli ci pożegnać się raz na zawsze z niechcianym owłosieniem i uzyskać gładką skórę bez konieczności używania żyletek, kremów depilacyjnych i wosku. Wystarczy, że wybierzesz Laser Vectus do depilacji laserowej ciała i twarzy!

Najlepszy sposób na gładką skórę – depilacja laserowa Vectus!

Zalety depilacji Laserem Vectus są naprawdę duże.

1. Działa szybko i skutecznie – do 5 do 30 minut – choć trzeba się liczyć z koniecznością poddania się kilku zabiegom w regularnych odstępach czasu

2. Efekt widoczny jest od razu, bo włoski będące w fazie wzrostu w ciągu kilku dni wypadają

3. Z każdym kolejnym zabiegiem włosów jest mniej  i są coraz słabsze

4. Nowa generacja laserów do usuwania owłosienia przewyższa skutecznością dawne modele

W porównaniu z wcześniejszymi urządzeniami tego typu, laser medyczny Palomar Vectus posiada czytnik, który w inteligentny sposób określa poziom melaniny w skórze, Pozwala to na stosowanie urządzenia laserowego w konkretnych, wybranych wcześniej miejscach. Reakcje bólowe mogą się pojawić, ale jest to zależne od indywidualnego progu wrażliwości na ból. Warto jednak pamiętać, że usuwanie nadmiernego owłosienia laserem Vectus jest prawie bezbolesne.

Kiedy już poddasz się zabiegowi, w szybki sposób:

1. Podniesiesz swoje poczucie własnej wartości

2. Będziesz się cieszyć gładkim, jedwabistym ciałem w każdych okolicznościach

3. Wydatek poniesiony na zabiegi szybko ci się zwróci, unikniesz bowiem kosztów związanych w z wizytami o kosmetyczki oraz kupowania maszynek do golenia i kremów depilacyjnych.

4. W przypadku nawracającego problemu wrastających włosków depilacja laserowa jest wręcz wskazana.

PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO ZABIEGU

1. W dniu poprzedzającym zabieg należy zgolić maszynką włosy w okolicy wymagającej depilacji.

2. Skórę w tej okolicy należy nawilżać i unikać okoliczności sprzyjających podrażnieniom..

3. Włoski rosną w różnym czasie i procesu tego nie wolno zaburzać wyrywając włosy w ciągu czterech tygodni przed depilacją laserową za pomocą pęsety, wosku lub depilatora elektrycznego.

4. Cztery tygodnie przed zabiegiem obszar skóry podlegający depilacji nie może być pielęgnowany za pomocą kosmetyków z kwasami owocowymi, witaminą A i witaminą C.

5. Tydzień przed zabiegiem nie należy przyjmować leków fototoksycznych i fotoalergicznych. Nie można również pić ziół o takim działaniu (nagietek, dziurawiec, herbata Figura 1, 2).

O czym należy pamiętać, poddając się depilacji laserowej?

Istnieją przyczyny uniemożliwiające  zabieg depilacji laserowej. Do przeciwwskazań należą: świeża opalenizna, podrażnienie skóry, ciąża i karmienie piersią, niezaleczone infekcje skóry o charakterze wirusowym, bakteryjnym i grzybiczym, choroby pęcherzowe skóry, ,bielactwo, łuszczyca, skłonność do przebarwień, a także doustna terapia retinoidami.

Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej skóra może być zaczerwieniona i może występować obrzęk. To naturalna reakcja, której dolegliwość łatwo złagodzić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, szukaj szczegółów w tym artykule: https://kobieta.wp.pl/depilacja-laserowa-vectus-gdynia-6292758036113025a

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ

1. Do mycia podrażnionych partii skóry należy używać kosmetyków delikatnych w działaniu i aplikować kremy o działaniu łagodzącym. Doskonale nadają się do tego celu Bepanten, Alantan, czy Panthenol.

2. W czasie, w którym skóra się goi, nie wolno używać dezodorantów, antyperspirantów i perfum; skórę  należy osuszać po myciu bardzo ostrożnie.

3. Przez 4 tygodnie po zabiegu nie można się opalać, a niezależnie od tego i tak niezbędne jet używanie kremów z wysokim filtrem UVA.

4. Niewskazana jest także kąpiel w basenie oraz korzystanie z sauny.

Zapisz się na zabieg depilacji laserowej w Gdyni już dzisiaj!

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 3 = 7