Zmarszczki pod oczami – zabiegi

zabieg na zmarszczki pod oczami

U każdego człowieka niezależnie od jego płci pojawiają się zmarszczki pod oczami. Jest to naturalna kolej rzeczy. U jednych zmarszczki w okół oczu pojawiają się szybciej, a u innych później. Jednak każdego człowieka to czeka i przychodzi w różnym momencie życia. W takiej sytuacji zastanawiamy się jak zlikwidować zmarszczki pod oczami.

Metody usuwania zmarszczek pod oczami

zmarszczone oczy starszej kobiety

Jest wiele różnych metod na usuwanie zmarszczek pod oczami. Można próbować domowych sposobów. Zaopatrzyć się w specjalne kremy, maseczki, których zadaniem jest redukowanie zmarszczek pod oczami. Domowe sposoby bardzo często są nieskuteczne i nie dają pożądanych rezultatów.

Lista zabiegów na usuwanie zmarszczek

W takiej sytuacji warto zastanowić się jak zlikwidować zmarszczki pod oczami w inny sposób. Warto zasięgnąć porady specjalisty, z dziedziny medycyny estetycznej. Podpowie nam co możemy zrobić, jaki zabieg będzie najskuteczniejszy i będzie dawał najlepsze rezultaty. Gabinety medycyny estetycznej posiadają bogatą ofertę, która obejmuje zmarszczki w okół oczu i walkę z nimi za pomocą różnego rodzaju zabiegów. Usuwanie zmarszczek pod oczami wykonywane jest za pomocą metod takich jak:

 • zabieg Ultraformer III HIFU – jest to przełomowa i innowacyjna metoda na usuwanie zmarszczek. Można ją wykonywać niezależnie od pory roku. Jest skuteczna, bezpieczna i bezbolesna. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Nazywana jest liftingiem bez konieczności zabiegów chirurgicznych, stosowania skalpela. Daje zdumiewające efekty. Skóra po zabiegu staje się jędrniejsza, gładsza, elastyczna. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się fal ultradźwiękowych oraz wysokiej temperatury, na wybrana tkankę. Produkowane są nowe włókna kolagenowe.
 • zmarszczki pod oczami to także zabiegi laserowe, przy zastosowaniu lasera Palomar Emerge, który pobudza, regeneruje tkanki, za pomocą światła lasera.
 • zabieg laserowe Harmony XL pro NIR – polega na redukowaniu zmarszczek za pomocą światła bliskiemu podczerwieni.
 • zabiegi na zmarszczki pod oczami to także Polagen Legend Maximus oraz Surgen. Podnoszą temperaturę tkanek, za pomocą radiofrekwencji RF, a następnie poddają skórę impulsom elektrycznym. Regenerują uszkodzone tkanki.

Sprawdź wszystkie sposoby na usunięcie zmarszczek pod oczami na http://drkomorowska.pl/arts/zmarszczki-pod-oczami-sposoby-na-redukcje/

Likwidacja zmarszczek pod oczami jest możliwa. Wachlarz stosowanych metod jest bardzo szeroki. Każdy może znaleźć odpowiednią metodę dla siebie. Zmarszczki pod oczami zabiegi wykonywane są w bardzo precyzyjny, bezbolesny, bezpieczny i skuteczny sposób. Likwidacja zmarszczek pod oczami jeszcze nigdy nie była tak prosta i nie dawała tak widocznych rezultatów już po pierwszym zabiegu.

Zmarszczki mimiczne pod oczami to także zmarszczki, które można usunąć za pomocą medycyny estetycznej i kosmetycznej. Zmarszczki mimiczne pod oczami usuniemy także, dzięki zabiegom takim jak: Ultraformer III HIFU, zabiegom laserowym Harmony XL pro NIR, zabiegom laserowym Palomar Emerge, Polagen Legend (Maximus, Surgen) i wielu innym.


4 komentarze

 • metka5

  To jest w ogóle opłacalne? Przecież kremy pod oczy są zdecydowanie tańsze od takich zabiegów likwidujących.

  • 1gocha9

   Haha, dobre sobie. Te kremy czasem kosztują tyle co zabieg, a nie masz pewności czy zadziałają. Jednak wizyta w gabinecie daje Ci większą gwarancję na usunięcie zmarszczek przy oczach.

 • baśka

  Był ktoś na takim zabiegu usuwania zmarszczek pod oczami? Mam już okropnie dosyć korzystania z serum, kremów, masażerów i innych dupereli, które nie działają…

  • podgrzybek

   Ja byłam i polecam. Zabieg trwa chwilę, a efekty zniewalają. Zmarszczki wokół oczu szybko się wygładzają. Generalnie spoko opcją jest zapisanie się na darmową konsultację gdzie już w gabinecie Ci wszystko wyjaśnią 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 68 = 72