Jak powiększyć biust w naturalny sposób?

W dzisiejszych czasach niejedna kobieta zastanawia się nad tym, jak powiększyć biust, ale w naturalny sposób, bez ingerencji chirurga plastyka. Oczywiście operacja plastyczna daje natychmiastowe efekty, jednak piersi wyglądają nienaturalnie, a po niektórych operacjach mogą się nawet pojawić nieprzyjemne powikłania. W jaki zatem sposób można powiększyć biust w naturalny sposób?

Zioła i odpowiednia dieta

Wiele młodych dziewczyn uważa, iż jedząc bardzo kaloryczne produkty spożywcze, można w bardzo szybki sposób powiększyć swój biust (obalamy ten mit szczegółowo tutaj). Oczywiście szczupłe osoby z reguły mają małe piersi, dlatego też, aby je nieco powiększyć, zaleca im się przytycie co najmniej kilku kilogramów. Warto jednak wiedzieć o tym, iż spożywanie fast foodów, słodyczy oraz tłustych i bardzo kalorycznych potraw to najgorsze wyjście z sytuacji, ponieważ zamiast piersi rosnąć będzie brzuch oraz uda. Z tego też względu warto włączyć do diety zdrowe produkty, które należy zjadać w regularnych odstępach czasowych. Bardzo dobrym pomysłem jest również picie herbatek ziołowych, które w swoim składzie zawierają substancje pomagające nieco powiększyć biust. Z tego też względu warto zaopatrzyć się w koper włoski, czerwoną koniczynę, chmiel oraz palmę sabałową. Chcesz wziąć sprawy w swoje ręce? Więc sprawdź, co powinien zawierać krem na pełny, jędrny biust.

Pielęgnacja

Odpowiednia pielęgnacja biustu również przyczynia się do jego ujędrnienia oraz podniesienia, dzięki czemu wydaje się nieco większy. Jednym z ciekawszych produktów jest Frashe, czyli krem ujędrniający do biustu, który został wyprodukowany wyłącznie z naturalnych substancji, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Składniki znajdujące się w tym kremie wspomagają przepływ krwi, a także pomagają uszczelnić naczynia krwionośne, dzięki czemu skóra staje się jędrna i elastyczna a biust wygląda na nieco większy. Żadne jedzenie na większy biust nie da takiego efektu jak ten preparat. Po co wydawać kilkanaście tysięcy na operację plastyczną, która może się w ogóle nie udać? Lepiej zastosować sprawdzone domowe sposoby, które są bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Zdrowie jest przecież najważniejsze.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 13 = 14