Popękane naczynka na nogach – na jaki zabieg się zdecydować?

piękne nogi

Popękane naczynka na nogach czyli inaczej pajączki to tzw. wenulektazje, tworzące się w obrębie nóg całe siateczki rozszerzonych i popękanych naczyń krwionośnych.

» Read more

Zmarszczki pod oczami – zabiegi

zabieg na zmarszczki pod oczami

U każdego człowieka niezależnie od jego płci pojawiają się zmarszczki pod oczami. Jest to naturalna kolej rzeczy. U jednych zmarszczki w okół oczu pojawiają się szybciej, a u innych później. Jednak każdego człowieka to czeka i przychodzi w różnym momencie życia. W takiej sytuacji zastanawiamy się jak zlikwidować zmarszczki pod oczami.

» Read more

Trycholog – dowiedz się co robi na utratę włosów

Łysienie androgenowe

Utrata włosów jest naturalnym procesem fizjologicznym. Dziennie człowiek tarci około 100 włosów, które z czasem odrastają. Kiedy jednak ilość wypadniętych dziennie włosów znacznie przekracza tę granicę, fizjologia zamienia się w patologię. Niestety, coraz więcej społeczeństwa uskarża się na nadmierne wypadnie włosów, a nawet łysienie całkowite. Choć problem, w znacznym stopniu dotyka mężczyzn, to i kobiety coraz częściej zadają sobie pytanie jak wzmocnić włosy by zahamować nadmierną ich utratę.

» Read more


Trycholog – poznaj eksperta od chorób włosów

Zakola we włosach

Trycholog jest specjalistą, który zajmuje się badaniem skóry głowy i włosów. Jego zadaniem jest analiza w jakim stanie jest skóra głowy, co się dzieje z cebulkami włosów, czy występują jakieś schorzenia związane ze skórą głowy. Ponadto trycholog pomoże ustalić przyczynę wypadania włosów czy też dobrać odpowiednią pielęgnację skóry głowy jak i włosów.

» Read more

Botoks na nadpotliwość?

ostrzykiwanie pachy na nadpotliwość

Każdy człowiek naturalnie się poci. Jest to fizjologiczny mechanizm chłodzenia organizmu, jednak w pewnych przypadkach produkujemy zbyt dużą ilość potu. Nadpotliwość, czyli hiperhydroza, może być miejscowa, dotycząca pach, stóp, dłoni i czoła, lub uogólniona, dotycząca całego ciała.

» Read more

Zabiegi niwelujące przebarwienia

skóra z przebarwieniami

Dzięki kosmetologii estetycznej można nawiązać walkę z przebarwieniami, które pojawiają się na ludzkiej skórze. Zmiany pigmentacyjne są bardzo uciążliwe dla wielu osób, dlatego warto zdecydować się na sprawdzone zabiegi, które polecane są osobom borykającym się z takimi problemami, które nie są w stanie usunąć przebarwień z własnej skóry domowymi metodami.

» Read more

HIFU – sposób na piękną i odmłodzoną skórę

Naciągnięta i odmłodzona skóra po HIFU

 

Ultraformer III – HIFU jest nowoczesnym sposobem na lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela. Jest bezinwazyjny, dlatego też nie wymaga znieczulenia i specjalnych przygotowań, a po zabiegu natychmiast wrócić można do zwykłych, codziennych zajęć.

 

Czym jest Ultraformer III – HIFU?

Zabieg ten polega na działaniu na skórę fal ultradźwiękowych, które powodują obkurczenie tkanek i pobudzenie produkcji kolagenu. Przyczynia się to do tego, iż skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Podczas niego do skóry przykłada się specjalną głowicę, która emituje fale wnikające w głąb tkanek. Tkanki te ulegają obkurczeniu, dając pożądane efekty zabiegu. Zabieg ten daje też możliwość regulacji głębokości, na jaką fale wnikają w skórę. Może to być: 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm oraz 9 mm. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dostosowanie zabiegu do pacjenta i jego budowy ciała. Czas zabiegu z kolei, w zależności od partii ciała, na której jest przeprowadzany, wynosi od 30 do 120 minut. Ponadto, wykorzystywana jest tu technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), którą stosowano także podczas zmian nowotworowych.

Więcej na ten temat można też przeczytać na https://kafeteria.pl/styl-zycia/lifting-bez-skalpela-tak-z-hifu-to-mozliwe-a_10739

Ultraformer III HIFU – bezinwazyjny lifting twarzy

Brak konieczności użycia skalpela czy nakłuwania ciała igłami powoduje, iż zabieg ten stanowi całkowicie bezinwazyjny lifting twarzy, dzięki któremu:

 • zredukowane zostaną zmarszczki na czole, wokół oczu i na szyi,
 • uniosą się brwi, powodując, iż twarz wyglądać będzie na pogodniejszą i młodszą,
 • poprawi się linia żuchwy,
 • zredukuje tzw. podwójny podbródek,
 • poprawie ulegnie koloryt skóry,
 • twarz zostanie wykonturowana i ujędrniona.

Bezinwazyjny lifting ciała

Zabieg Ultraformer III – HIFU stosowany być może nie tylko na twarz. Zapewnia także doskonały lifting ciała. Zastosować go można na takie jego partie jak:Hifu - partie ciała

 • klatka piersiowa,
 • plecy,
 • ramiona,
 • pachy,
 • brzuch,
 • boczki,
 • uda,
 • łydki,
 • kostki.

 

» Read more

Depilacja laserowa – przygotuj się na plażowanie

Depilacja laserowa nóg.

Depilacja laserowa nie dotyczy tylko kobiet, które mają nadmierne owłosienie. To, które pojawia się regularnie, szczególnie na nogach, pod pachami i w okolicy bikini, jest tak samo problemowe. Kultura, w której żyjemy wymaga od kobiet atrakcyjności m.in. w postaci gładkiego, wydepilowanego ciała. Co trzeba wiedzieć o zabiegu, żeby podjąć decyzję?
» Read more