Jak zwalczyć zapalenie mieszków włosowych?

Zapalenie mieszków włosowych jest to duży problem, z którym boryka się wiele osób w dzisiejszych czasach. Problem generalnie dotyczy osób stosujących do depilacji, maszynkę elektryczną lub też wosk. Zapalenie mieszka włosowego jest to dolegliwość, która tworzy się z wrastających włosów. Wyżej wymieniona dolegliwość wiąże się z tym, iż pojawiają się swędzące krosty. Warto także wiedzieć, iż często domowe sposoby, takie jak kremy czy balsamy, nie są na tyle skuteczne, aby poradzić sobie z tym wyżej wymienionym problemem. Laser Vectus wspaniale radzi sobie z tym wyżej wymienionym problemem. Laser Vectus jest to innowacyjny sprzęt o niezwykle wysokiej efektywności działania.

Warto wiedzieć, iż podczas zabiegu z użyciem lasera Vectus, na włoski działa specjalna wiązka lasera, dzięki której trwale usuwane są włoski z danego miejsca. Figówka jest to bakteryjna infekcja mieszków włosowych wywołana przez gronkowca skóry, czyli przez gronkowca złocistego. Aby nie dopuścić do wystąpienia tej bakterii, to warto stosować bezpieczną metodę depilacji, najlepiej laserową Vectus. Z całą pewnością na uwagę zasługuje fakt, iż zabieg wyżej wymieniony nie trwa długo, w zależności od konkretnego miejsca zabiegowego jest to od kilkunastu minut do około pół godzinki. Krosty na nogach nie pojawiają się, gdy stosowana jest metoda laserowa Vectus. Wyżej wymienione urządzenie wyposażone jest w specjalny, inteligentny czytnik melaniny ,,Skintel”. Warto również wiedzieć, iż głowica urządzenia, bezpośrednio po przyłożeniu do skóry, czyta poziom barwnika i dzięki temu, automatycznie ona dopasowuje moc lasera.

Podczas serii zabiegów usuwane jest tak naprawdę co najmniej dziewięćdziesiąt pięć procent włosków z danego obszaru ciała. Z kolei, pozostałe pięć procent włosków to są te, które nie znajdowały się w owym czasie, w fazie wzrostu. Generalnie, po około roku mogą się pojawić już te włoski. Wówczas warto wykonać jeden zabieg tak zwany „przypominający”. Laser Vectus działa wspaniale oraz bardzo bezpiecznie, gdyż żadne czerwone kropki na nogach się nie pojawiają. Podrażnienia po goleniu miejsc intymnych również nie mają tu miejsca, gdyż laser Vectus wyposażony jest w specjalną chłodzącą głowicę.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

45 + = 53