Depilacja laserowa – pozbądź się zbędnego owłosienia

Nie uśmiecha Ci się wakacyjna walizka wypakowana maszynkami jednorazowymi i pianką do golenia? Masz dość wrastających włosków, które nie tylko powodują dyskomfort, ale także wyglądają nieestetycznie? A może ze względu na alergię nie możesz używać kremów do depilacji? To znak, że najwyższa pora rozważyć depilację laserową, która pozwala już zawsze cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

Usuwanie zbędnych włosków to nie tylko kwestia estetyki, ale także zdrowia. Owłosiona skóra szybciej się poci, zaś podrażniona maszynką lub kremem do depilacji jest bardziej podatna na infekcję. Na szczęście już od kilkunastu lat możemy korzystać z dobrodziejstw depilacji laserowej. Zanim jednak zdecydujesz się na zabieg, warto bliżej przyjrzeć się salonowi kosmetycznemu, do którego zamierasz się udać, bowiem tylko depilacja przeprowadzona przez profesjonalistów za pomocą zaawansowanych technologicznie metod jest zarazem skuteczna i bezpieczna dla Twojej skóry.

Każda skóra jest inna

Popularne jeszcze kilka lat temu depilacje laserowe nie były ani tak komfortowe, ani tak skuteczne, jak współczesne. Proces wypalania mieszków włosowych gwarantuje, że zbędne włoski nie odrosną, ale niewątpliwie nie należy do najprzyjemniejszych. W dodatku skuteczność zabiegu zależy od ilości melaniny w naszym ciele – do niedawna mówiło się nawet, że z dobrodziejstw depilacji laserowej korzystać mogą tylko blondynki. Dodatkowo zabiegi wykonane za pomocą nowoczesnych laserów diodowych Vectus oparte są na pomiarze indywidualnego poziomu melaniny w ciele pacjentki tak, by efekt depilacji był optymalny. Depilacja laserowa nie jest niebezpieczna dla zdrowia, co zostało potwierdzone certyfikatem FDA. Chociaż przez kilka godzin po opuszczeniu gabinetu kosmetycznego skóra może być zaczerwieniona i podrażniona, to efekt ten szybko mija, a pacjentka może zapomnieć o maszynce do golenia na… zawsze.

Depilacja raz na zawsze

Czas trwania zabiegu zależy od gęstości włosków oraz wybranego przez nas do depilacji miejsca (laserowo usunąć można owłosienie zarówno z nóg, jak i bardziej wrażliwych części ciała, jak strefa bikini czy też pachy). Aby już na zawsze móc cieszyć się gładką skórą, zabieg depilacji laserowej należy powtórzyć kilkakrotnie. Wystarczy 4-6 wizyt w gabinecie kosmetycznym, by zlikwidować 95% zbędnych włosków. Pozostałe 5%, nawet jeśli odrośnie, będzie cienka i prawie niewidoczna gołym okiem. Efekt perfekcyjnie gładkiej, wolnej od podrażnień skóry uzależniony jest od gospodarki hormonalnej organizmu, co oznacza, że w przypadku kłopotów endokrynologicznych lub w okresie ciąży bądź pokwitania pojawi się potrzeba, by zabieg powtórzyć – o tym więcej tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790.

Bywa, że pacjentki zwlekają z wizytą w salonie kosmetycznym obawiając się długotrwałego zabiegu i bólu. Na szczęście w przypadku laserów diodowych czas trwania depilacji zostaje skrócony do minimum, a nieprzyjemne odczucia związane z działaniem lasera niweluje zaawansowana technologia Advanced Contact Cooling, polegająca na schłodzeniu skóry metodą kontaktową zarówno przed, jak i po zabiegu. Trudno się więc dziwić, że coraz więcej osób decyduje się rozwiązać krępujący problem niepotrzebnych włosków raz na zawsze.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html


8 komentarzy

 • Pola

  Super jest ta depilacja 🙂 mega się cieszę, że są dostępne takie metody, dzięki którym w krótkim czasie można pozbyć się nadmiernego owłosienia z dowolnej części ciała. I to jeszcze bezboleśnie i bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.

 • Justyna2000

  Hej, czy jest jakaś minimalna granica wiekowa przy wykonaniu tych zabiegów? Chodzi o to, że mam dopiero 17 lat i zastanawiam się czy potrzebna jest zgoda rodziców aby przeprowadzić zabieg dajmy na to na nogi?

 • Misia28

  Ja jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez klinikę Cosmetologica w Gdańsku, byłam na zabiegu na włosy pod pachami i sam zabieg był naprawdę szybki, bezbolesny a co za tym idzie pozbawiło mnie to stresu. Wykonywany zabieg laserem VECTUS sprawił, że poczułam się jak w jakimś filmie science-fiction 🙂

 • Dagmara0303

  chciałabym pozbyć się nadmiernego owłosienia, które było zawsze moim kompleksem… ile kosztują takie zabiegi i czy polecicie jakąś klinikę na pomorzu?

 • fajna sprawa ta depilacja, usunęłam tą metodą włoski z nóg i pach 🙂 wiecie jaka to wygoda i oszczędność czasu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =