Depilacja laserowa – pozbądź się zbędnego owłosienia

Nie uśmiecha Ci się wakacyjna walizka wypakowana maszynkami jednorazowymi i pianką do golenia? Masz dość wrastających włosków, które nie tylko powodują dyskomfort, ale także wyglądają nieestetycznie? A może ze względu na alergię nie możesz używać kremów do depilacji? To znak, że najwyższa pora rozważyć depilację laserową, która pozwala już zawsze cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

Usuwanie zbędnych włosków to nie tylko kwestia estetyki, ale także zdrowia. Owłosiona skóra szybciej się poci, zaś podrażniona maszynką lub kremem do depilacji jest bardziej podatna na infekcję. Na szczęście już od kilkunastu lat możemy korzystać z dobrodziejstw depilacji laserowej. Zanim jednak zdecydujesz się na zabieg, warto bliżej przyjrzeć się salonowi kosmetycznemu, do którego zamierasz się udać, bowiem tylko depilacja przeprowadzona przez profesjonalistów za pomocą zaawansowanych technologicznie metod jest zarazem skuteczna i bezpieczna dla Twojej skóry.

Każda skóra jest inna

Popularne jeszcze kilka lat temu depilacje laserowe nie były ani tak komfortowe, ani tak skuteczne, jak współczesne. Proces wypalania mieszków włosowych gwarantuje, że zbędne włoski nie odrosną, ale niewątpliwie nie należy do najprzyjemniejszych. W dodatku skuteczność zabiegu zależy od ilości melaniny w naszym ciele – do niedawna mówiło się nawet, że z dobrodziejstw depilacji laserowej korzystać mogą tylko blondynki. Dodatkowo zabiegi wykonane za pomocą nowoczesnych laserów diodowych Vectus oparte są na pomiarze indywidualnego poziomu melaniny w ciele pacjentki tak, by efekt depilacji był optymalny. Depilacja laserowa nie jest niebezpieczna dla zdrowia, co zostało potwierdzone certyfikatem FDA. Chociaż przez kilka godzin po opuszczeniu gabinetu kosmetycznego skóra może być zaczerwieniona i podrażniona, to efekt ten szybko mija, a pacjentka może zapomnieć o maszynce do golenia na… zawsze.

Depilacja raz na zawsze

Czas trwania zabiegu zależy od gęstości włosków oraz wybranego przez nas do depilacji miejsca (laserowo usunąć można owłosienie zarówno z nóg, jak i bardziej wrażliwych części ciała, jak strefa bikini czy też pachy). Aby już na zawsze móc cieszyć się gładką skórą, zabieg depilacji laserowej należy powtórzyć kilkakrotnie. Wystarczy 4-6 wizyt w gabinecie kosmetycznym, by zlikwidować 95% zbędnych włosków. Pozostałe 5%, nawet jeśli odrośnie, będzie cienka i prawie niewidoczna gołym okiem. Efekt perfekcyjnie gładkiej, wolnej od podrażnień skóry uzależniony jest od gospodarki hormonalnej organizmu, co oznacza, że w przypadku kłopotów endokrynologicznych lub w okresie ciąży bądź pokwitania pojawi się potrzeba, by zabieg powtórzyć – o tym więcej tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790.

Bywa, że pacjentki zwlekają z wizytą w salonie kosmetycznym obawiając się długotrwałego zabiegu i bólu. Na szczęście w przypadku laserów diodowych czas trwania depilacji zostaje skrócony do minimum, a nieprzyjemne odczucia związane z działaniem lasera niweluje zaawansowana technologia Advanced Contact Cooling, polegająca na schłodzeniu skóry metodą kontaktową zarówno przed, jak i po zabiegu. Trudno się więc dziwić, że coraz więcej osób decyduje się rozwiązać krępujący problem niepotrzebnych włosków raz na zawsze.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *